Online IELTS Eğitimi Nedir?
Online IELTS Eğitimi Nedir?

UzmanIELTS.com sitemizde; başka hiçbir kaynağa gereksinim duymadan, kişiye özel bir çalışma programıyla desteklediğimiz ve tamamen IELTS Academic veya General sınavlarına göre hazırlanmış içeriklere 7-24 sınırsız online erişim sağlayabileceğiniz bir eğitim modeli sunuyoruz.

Eğitim modelimiz tamamen kişiye özel bir eğitim imkânı sunmaktadır. Kullanıcımızın seviyesine, hedeflediği IELTS puanına hatta sınava gireceği tarihe göre bir çalışma programı çıkarılmaktadır. Toplam eğitim süresi, Çalışılması gereken dersler ve sıralamaları, haftalık ortalama çalışma süresi gibi bilgiler sistem tarafından belirlenmektedir. Kullanıcılarımızın yapması gereken tek şey çalışma programını takip etmek olacaktır.

Çalışma programını takip eden kullanıcılarımıza %100 başarı garantisi verilmektedir. Verdiğimiz resmi garanti belgesiyle hedefledikleri puana ulaşamayan kullanıcılarımızın ödedikleri eğitim ücretinin tamamı kendilerine iade edilmektedir.

Eğitim modelimiz sayesinde tüm kullanıcılarımız diledikleri zaman, diledikleri yerden sisteme giriş yaparak ders çalışabilirler. Bilgisayar, tablet ya da cep telefonlarından dersleri takip edebilirler.

Online IELTS eğitimimiz Haftanın sadece belli günleri, belli saatlerde sisteme girerek canlı dersleri izlediğiniz canlı ders formatında (senkron) bir eğitim değildir. Senkron eğitim modellerinde eğitim içerikleri son derece sınırlı sunulmakta ve kullanıcıyı ders çalışma zamanı olarak sınırlamaktadır. Kullanıcı istediği zaman ders çalışamamakta, grup derslerine katılması zorlanmaktadır. Dolayısıyla kişiye özel bir eğitim söz konusu değildir.

Online IELTS eğitimimiz de ise seneler süren bir uğraş sonucunda IELTS uzmanlarımız tarafından geliştirilmiş tüm eğitim içeriği sistemde yüklüdür. Hiçbir sınırlama olmadan bu eğitim içeriklerinin tamamına ulaşır, istediğiniz konuya, istediğiniz kadar çalışabilirsiniz. Ayrıca size özel çalışma programıyla kendi hızınızda ve kendi öğrenme stilinizle IELTS sınavına hazırlanırsınız.


Online IELTS Eğitimimizin Genel Özellikleri


 • Kişiye Özel Çalışma Programı: Kullanıcının Seviyesine, hedeflediği puana ve sınava gireceği tarihe göre hazırlanmış kişiye özel çalışma programı.
 • Tek Kaynak: Eğitimler IELTS Academic ve IELTS General sınavlarına özel ayrı ayrı hazırlanmıştır. Tek bir eğitim setiyle Academic veya General sınavlarına ayrı ayrı hazırlanma imkânı bulunmaktadır.
 • Online eğitimimizde başka herhangi bir kaynağa ihtiyaç duymadan hedeflenen puana ulaşma garantisi verilmektedir.
 • Sınırsız Çalışma: Eğitimimize 7/24 istediğiniz yerden, istediğiniz zaman ve tüm cihazlardan ulaşma imkânı sunuyoruz. Hiçbir sınırlama olmadan eğitim içeriklerinin tamamına ulaşır, istediğiniz konuya, istediğiniz kadar çalışabilirsiniz.
 • %100 Başarı Garantisi: Hedeflenen IELTS Academic / General puanına %100 ulaşma garantisi sunuyoruz. Hedeflediğiniz puana ulaşamazsanız ödediğiniz ücretin tamamını iade ediyoruz. Sanal Zekâ Tabanlı Eğitim: Online eğitimimizin en güçlü yanlarından biri de sanal zekâ altyapısıdır. Sistem sürekli yanınızdaki bir öğretmen gibi tüm çalışmalarınızı takip eder ve size doğru bir yönlendirme sunar. Kişiye özel çalışma programı yaptıktan sonra tüm çalışmalarınızın ayrıntılı istatistiklerini size sunar. Ayrıca öğrenme düzeyleriniz hakkında da sizi yönlendirir.
 • Profesyonel Ekip: www.uzmanielts.com, seneler süren bir uğraş sonucunda profesyonel IELTS uzmanlarımız tarafından geliştirilmiş ve tamamen IELTS Academic / General sınavlarına göre hazırlanmış bir eğitim sunmaktadır. Profesyonel eğitimci kadromuz en güçlü yanımızı oluşturmaktadır.
 • Kişiye Özel Eğitim Danışmanı: Sitemize üye olduğunuz ilk günden, sınava gireceğiniz tarihe kadar size özel bir eğitim danışmanı görevlendiriyoruz ve dilediğiniz zaman eğitimin danışmanınıza ulaşma imkânı sunuyoruz. Dilerseniz siz aranma talebi oluşturuyorsunuz, eğitim danışmanınız sizi arıyor. IELTS eğitimi uzmanlık gerektiren bir alandır ve eğitimin tüm safhalarında profesyonel bir danışmanlık gerektirir. Biz bu eğitim danışmanlığını bir adım öteye taşıyarak, kullanıcılarımıza diledikleri an yanlarında olan eğitim danışmanları görevlendiriyoruz.
 • Eğitmen Desteği: Ders çalışırken zorlandığınız yerlerde, sistem üzerinden IELTS eğitmenlerimize sorularınızı yöneltebilirsiniz. Uzman kadromuz sorularınızı en kısa sürede cevaplayacak ve size geri dönüş sağlayacaktır.
 • Canlı Destek: Canlı destek hattımızı kullanarak aklınızdaki tüm soruları bize yöneltebilirsiniz.
 • Hedefe Yönelik İçerik: Size tamamen IELTS sınavına yönelik bir eğitim sunuyoruz. Gereksiz çalışmalarla zamanınız ve emeğinizi boşa harcamıyoruz.
 • Mobil Uygulama Desteği: Android ve IOS platformlarından UzmanIELTS uygulamamızı indirerek çalışmalarınızı buradan gerçekleştirebilirsiniz.


Online IELTS Eğitimi Ders İçeriği


 • IELTS (General) Kelime çalışmaları
 • IELTS (Academic) Kelime çalışmaları
 • Ayrıntılı Gramer Eğitimi
 • Çeviri Eğitimi
 • Reading (General) Çalışmaları
 • Reading (Academic) Çalışmaları
 • Writing (General) Çalışmaları
 • Writing (Academic) Çalışmaları
 • Listening Çalışmaları
 • Speaking Çalışmaları
 • IELTS (General) Denemeleri
 • IELTS (Academic) Denemeleri
Garanti Sistemimiz

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Ücret İadeli Eğitim Modeli
% 100 Başarı Garantili Eğitim
Eğitim Sistemimiz

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Ders
Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Önce Tüm Sistemi Keşfet!
Hedeflediğiniz Skora Ulaşamazsanız
Ödediğiniz Ücretin Tamamını İade Ediyoruz!
Ücretsiz Üye Ol & Dene
İletişim Merkezi (09.00-22.00)

Çağrı Merkezi: 0(850) 302 6 715
Telefon: 0(312) 911 37 15
WhatsApp: 0(546) 855 0 715
E-posta: destek(@)uzmandil(.)com
Adres: Hacettepe İvedik OSB. Teknokenti 1368. Cadde No.61, 4. Kat Ofis No: 32 İvedik / ANKARA

UzmanDil Ailesi